1. Для нашого набору нам необхідно: лезо, глина (колір , звісно обираєте на свій смак і вподобання) , пара швенз і дві бусини (для сережок , з метою оригінальнішого вигляду) , піни та булавочки ( їхня кількість залежить від того,скільки квіточок вважатимете за потрібне має бути на брослеті та сережках ), ланцюжок, карабін, і два з’єднувальні колечка (для брослета), та маленькі (на брослеті , як на мене , просто невдало будуть виглядати великі) підвісочки.
2. Наступним кроком буде розілити нашу глину на , приблизно, рівні частини. Це потрібно для того,що «різнокаліберні» трояндочки , як на мене не надто гармонійно виглядатимуть саме на брослеті. В разі , якщо вам довподоби такий варіант – буль ласка- ділите глину на різні за величиною частини .
3. Далі- ми маленьку частинку глини відділяємо, і розкатуючи невеличкий шарик з неї- пальцями формуємо круг. Потім його «закручуємо» і так формуємо серединку
нашої першой, по рахунку, трояндочки.
4. Таку ж процедуру формування круга повторюємо для кожної пелюсточки нашої трояндочки. Поступово прикріплюючи «новостворені» пелюстки до попередніх.
5. Такі ж дії проводимо для кожної частинки розрізаної нами глини. Робимо трочндочки , розкатуючи пелюстоки для неї.
6. Після чого кожну , зі створених нами троянд обережно «насиляємо» на піни та гвоздики . Насиляти треба ніби під пелюстками,пронизуючи посередині низ квіточки. І в такому вигляді запікаємо (я запікала вже з пінами, особисто мені так зручніше. Раджу попробувати ) .
7. Ось вони , такий вигляд мають після запечення .
Після чого, з’єднуємо їх між собою за допомогою круглогубців. Та додаємо ті маленькі підвісочки, про які я розкажувала в кроці № 1, для різноманітності .
Творчих вам злетів,та натхнення!
Автор: Вірочка Сплавінська